CommercialExperts

Grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana uzņēmējiem Latvijā
Sarežģītu jautājumu radošs risinājums

29533611, info@cedati.lv

Par mums

Vchief accountanteiksmīgs bizness necieš liekus tēriņus. Sevišķi, ja tas ir mazais vai vidējais bizness.

1997. gadā es sāku mācīties grāmatvedības uzskaiti. Vēlāk man piedāvāja kārtot grāmatvedību vienā uzņēmumā. Grāmatvedis – tas ir gandrīz kā ārsts, jūsu uzņēmuma ārsts, pamatu pamats. Tādēļ tā ir viena no profesijām, kurā tādas cilvēka īpašības, kā kārtīgums, spēja pilnīgi koncentrēties uzdevuma veikšanai un perfekcionisms, ir vissvarīgākās.

Tā parādījās mans pirmais klients, kurš arī šobrīd sadarbojas ar mums. Pašreiz mēs apkalpojam vairāk nekā 70 kompāniju, un to skaits pastāvīgi pieaug.

Tad, 1997.gadā, jēdziens „outsourcing” vēl nebija plaši izplatīts Baltijas valstīs. Mūsdienās grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana ir kļuvusi ļoti populāra mazā un vidējā biznesā darbojošos uzņēmēju vidū, jo tas ir izdevīgāk nekā pieņemt darbā grāmatvedi. Diemžēl, izvēloties uzņēmumu, kurš piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, nevar būt droša pārliecība par pakalpojumu kvalitāti. Iespējams, tādēļ mēs par labāko reklāmu uzskatām mūsu klientu rekomendācijas. Lielāka daļa no klientiem ir mūs atraduši vadoties no rekomendācijām.

Mūsu uzņēmuma galvenais uzdevums – ar lielu atbildību pildīt savu darbu, veicinot klienta biznesa uzplaukumu.

Pieredzējis grāmatvedis vienmēr zina, ka grāmatvedības uzskaites darbs prasa lielu koncentrācijas spēju un lielisku profesionālo sagatavotību, bet piedevām, strādājot grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas sfērā, – vēl arī spēju ātri un vērīgi pārkārtoties no viena uzdevuma risināšanas uz otru.

Lai pilnveidotu mūsu profesionālismu, mēs pastāvīgi mācamies, apmeklējam kursus un seminārus, veidojam rakstus profesionāliem žurnāliem, ātri reaģējam uz izmaiņām likumdošanā, konsultējamies strīdīgu jautājumu risināšanā. Īsāk sakot, cenšamies vienmēr atbilst klienta vēlmēm.

 

Vlada Draguņeviča,

Commercial Experts.lv valdes locekle, galvenā grāmatvede.